اخبار سایت
گزارش مبسوط دوره دوم کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در سیستم های هوشمند و فازی

دومین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در سیستم های هوشمند و فازی با حضور چهره های سرشناس بین المللی از کشورهای مختلف توسط موسسه مهدپژوهش و دانشگاه باهارات هند با حمایت انجمن سیستم های فازی بین الملل و ایران برگزار گردید.به لطف پروردگار متعال، دومین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در سیستم ه ...

برنامه روز برگزاری کنفرانس

بدینوسیله برنامه های روز برگزاری کنفرانس و زمانبندی دقیق براساس منطقه زمانی هند و ایران در پیوست ذیل اطلاع داده می شود.

کنفرانس در روزهای 17 و ...

حمایت انجمن سیستم های فازی ایران

"انجمن سیستم های فازی ایران" از دومین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در سیستم های هوشمند و فازی اعلام حمایت علمی و معنوی کردند.


برگزاری کنفرانس

با توجه به جلوگیری از شیوع کوید 19، و با عنایت به تصمیم کمیته برگزاری، دومین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در سیستم های هوشمند و فازی  در تاریخ 17 و 18 بهمن ماه 1399 به صورت مجازی و از طریق لینک زیر برگزار خواهد گردید.

راهتمای ارایه مقالات

احتراماً از حضور پژوهشگران محترمی که مقاله آنها در کنفرانس، مورد پذیرش جهت ارائه به صورت شفاهی قرار گرفته است، دعوت می‌شود که به منظور حفظ وحدت رویه و تسهیل در ارائه مقالات از دستورالعمل پیوست استفاده نمایند.

تاریخ برگزاری

با عنایت به تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس، و استقبال و درخواست گسترده دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرانقدر جهت حضور در کنفرانس و بسته بودن اکثر مرزها به دلیل شیوع ویروس کرونا تاریخ برگزاری کنفرانس به 17 و 18 بهمن ماه 1399  منتقل می گردد. لازم به ذکر است باتوجه ...

دوره آنلاین آموزشی روش تحقیق و مقاله نویسی

دوره آنلاین آموزشی روش تحقیق و مقاله نویسی با رویکرد کاربردی

بخش اول: روش تحقیق و مقاله نویسی برای نشریات و کنف ...

دوره آموزشی بین المللی آنلاین

دانشگاه باهارات هند برگزار می کند

دوره آموزشی بین المللی آنلاین Navigating in a Disrupti ...

حمایت و همکاری انجمن های بین المللی

"انجمن سیستم های فازی بین المللی" و "انجمن فناوری اطلاعات فازی آمریکای شمالی" از دومین کنفرانس بین المللی فناوری های نوین در سیستم های هوشمند و فازی اعلام حمایت و همکاری کردند.

...
چاپ مقالات در نشریات

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند باتوجه به سطح داوری دومین کنفرانس فناوری های نوین در سیستم های هوشمند و فازی، تعدادی از مقالات ارسالی که توسط کمیته علمی و هیات داوران پذیرش شده و امتیاز لازم را اخذ  نمود ...

تصاویر و لینک های نمایه برخی از کنفرانس های برگزار شده

برای مشاهده تصاویر و اخبار و تعدادی از لینک های نمایه برخی از کنفرانس های برگزار شده در خارج از کشور (روسیه، هند و غیره) به ادامه مطلب مراجعه کنید.

...
نکاتی در مورد ثبت نام و ارسال مقاله برای فارسی زبانان

دبیرخانه سلسله کنفرانس های بین المللی فناوری های نوین در سیستم های هوشمند توصیه می‌نماید پژوهشگران قبل از ارسال مقالات و ثبت نام در کنفرانس نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند.

...
آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند که پورتال کنفرانس راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال مقاله و ثبت نام در مسابقات اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری ...